Результати розслідуваннь

ВП Запорізька АЕС ДП НАЕК “Енергоатом” (06.08.15)

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Запорізькій області завершило спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 06 серпня 2015 року з інженером Відокремленого підрозділу Запорізької атомної станції Державного підприємства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” (м. Енегодар Запорізької області).

Працівник, 1960 року народження, був виявлений без ознак життя на технічному поверсі.

Під час розслідування комісією встановлено, що основною причиною нещасного випадку є психофізіологічна — незадовільний стан здоров'я. Смерть працівника настала від гострої коронарної недостатності.

У зв'язку з тим, що смерть працівника настала в результаті гострої коронарної недостатності, в момент нещасного випадку на працівника не вливали небезпечні та шкідливі виробничі фактори, нещасний випадок визнано таким, що не пов'язаний з виробництвом.

ПП Сідельников О.П.

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Запорізькій області завершило спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 23 липня 2015 року зі слюсарем-ремонтником ПП Сідельников О.П. (м. Мелітополь Запорізької області).

Працівник, 1966 року народження, був виявлений без ознак життя поруч з верстатом на своєму робочому місці.

Під час розслідування комісією встановлено, що основною причиною нещасного випадку є психофізіологічна — незадовільний стан здоров'я. Смерть працівника настала від гострого інфаркту.

У зв'язку з тим, що смерть працівника настала від гострого інфаркту, в момент нещасного випадку на працівника не вливали небезпечні та шкідливі виробничі фактори, нещасний випадок визнано таким, що не пов'язаний з виробництвом.

ПАТ “Запорізький абразивний комбінат”

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Запорізькій області завершило розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, який стався 21 липня 2015 року з сортувальником ПАТ “Запорізький абразивний комбінат”.

Працівник, 1965 року народження, отримав тяжку травму голови під час спроби усунути пробуксовування катків печі на рейках.

Під час розслідування нещасного випадку встановлено, що основною причиною нещасного випадку є організаційна — невиконання вимог інструкцій з охорони праці сортувальником, який приступив до очищення рейкової колії не переконавшись, що перегінний кабель відключено від електричної мережі. Супутньою причиною стало: порушення вимог інструкцій з охорони праці іншим сортувальником - членом бригади, який не відключив перегінний кабель від електричної мережі та не подбав про безпеку оточуючих під час виконання робіт; невиконання посадових обов'язків майстром дільниці плавки карбіду кремнію, який не здійснив достатній контроль за дотриманням працівниками вимог нормативно-правих актів з охорони праці.

ТОВ “ФО.РУМ”

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Запорізькій області завершило спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 6 липня 2015 року з охоронцем ТОВ “ФО.РУМ” (м. Запоріжжя).

Перебуваючи на чергуванні, працівник, 1949 року народження відчув себе зле та знепритомнів. Прибула швидка медична допомога після реанімаційних дій констатувала смерть працівника.

Під час розслідування комісією встановлено, що основною причиною нещасного випадку є психофізіологічна — незадовільний стан здоров'я. Смерть працівника настала від гострої коронарної недостатності.

У зв'язку з тим, що смерть працівника настала від гострої коронарної недостатності, в момент нещасного випадку на працівника не вливали небезпечні та шкідливі виробничі фактори, нещасний випадок визнано таким, що не пов'язаний з виробництвом.

ВАТ “Запоріжсталь”(07.07.15)

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Запорізькій області завершило спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 7 липня 2015 року з працівником ВАТ “Запоріжсталь”.

Машиніст тепловозу, 1965 року народження, був виявлений в кабіні тепловозу без свідомості. Реанімаційна бригада, що прибула на виклик, констатувала смерть працівника.

Під час розслідування комісією встановлено, що основною причиною нещасного випадку є психофізіологічна — незадовільний стан здоров'я. Смерть працівника настала від гострої коронарної недостатності.

У зв'язку з тим, що смерть працівниці настала від гострої коронарної недостатності, в момент нещасного випадку на працівника не вливали небезпечні та шкідливі виробничі фактори, нещасний випадок визнано таким, що не пов'язаний з виробництвом.

 

Сторінка 1 з 15

derjpsdfc2

ТЕМАТИЧНІ ВИДАННЯОчищення влади

ПАРТНЕРИТелефонна "Гаряча лінія"

(044) 289-72-94
щовівторка
з 14.30 до 15.30

графік проведення

 
Урядова телефонна
"Гаряча лінія"

0-800-507-309
пн.-пт. з 8.00 до 21.00
сб. з 8.00 до 19.00
графік проведення

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА

Вверх